Kalite Politikamız

Kalite Sistem SertifikamızSanayide malzeme testlerinin yeri ve önemi tartışılmazdır. Gerek üretimin yönlendirilmesinde, gerek kalite kontrolün sağlıklı olarak yapılabilmesinde en önemli faktör malzeme testlerinin istenen doğrulukta ve duyarlılıkta gerçekleştirilmesine bağlıdır. Özperçin olarak bu aşamada test laboratuarlarımızdaki cihaz ve ekipmanların kalitesi ve doğruluğu ön plan da tutularak siz değerli Müşterilerimize iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Bir test laboratuarında yapılan testlerde elde edilen sayısal sonuçlar ve buna bağlı olarak düzenlenen raporlar, büyük bir bilgi yığını oluşturmakta ve gün geçtikçe artmaktadır. Laboratuarda çalışan personel için testlerin yapılmasından daha büyük bir zaman ve emek bu bilgi ve raporların oluşturulması, düzenlenmesi için harcanmaktadır.

Malzeme testlerinin bilgisayar ortamında yapılması ve sonuçların bilgisayarda raporlanması, laboratuar personeli için ve sonuç raporlarını değerlendirecek olan yönetim kademeleri kimi zamanda siz müşteriler için sayısız kolaylıklar getirmektedir.

Cıvata