Özperçin Cıvata ve Perçin Sanayii

Özperçin Cıvata ve Perçin Sanayii; 1972 yılında kurulup, daima yeniliklere imza atarak kalite ve arge çalışmaları ile birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Sanayiinin ve sektörün odak noktası konumunda olan İstanbul/ Bayrampaşa’da 1000 metrekarelik kapalı alanda tecrübe ve teknolojiyi birleştiren uzman kadrosuyla üretim yapan Özperçin 3-11 çaplar arasında yüksek mukavemetli standart ve özel bağlantı elemanlarını soğuk dövme teknolojisi ile üretmektedir.

Hammadde ihtiyacı dışındaki tüm aşamaları kendi tesisinde gerçekleştiren Özperçin güçlü bir üretim parkuruna sahiptir.

Üretimin büyük bir kısmı Büro Mobilyaları, Otomotiv, Beyaz Eşya, Bisiklet, Çocuk Arabaları ve bu sektörlerin yan sanayilerine hizmet vermektedir. Ayrıca müşteri ihtiyaçlarına göre özel cıvata, perçin v.b.(Paslanmaz, Bakır, Alüminyum ve Demir malzemelerden)  tüm bağlantı elemanlarının imalatı titizlikle yapılmaktadır.

Özperçin, bugün bulunduğu konuma daima müşteri beklentilerinin karşılanmasına yönelik olan araştırmalarına ve müşteri memnuniyeti için çalışmasına borçludur.

Hedefimiz kalite çizgimizi koruyarak Özperçin Cıvata ve Perçin Sanayii’ni seçkin bir yere ulaştırmaktır. Bunun için teknolojinin getirdiği her yeniliği uygulayarak bu sektörde söz sahibi olmak ana düşüncemizdir.

Cıvata